ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

Rok szkolny 2019/2020 zostaje zakończony 26 czerwca 2020 roku tj . w piątek.

Rozdanie świadectw, nagród dla uczniów odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 2 w Zubrzycy Górnej w wyznaczonych godzinach dla każdej klasy.

Bardzo prosimy, aby Rodzice dowieźli swoje dzieci we własnym zakresie oraz po rozdaniu świadectw je odebrali.

Dzieci oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas  I,  II,   IV,  V,  VI   będą odbierać świadectwa na sali gimnastycznej, wejście na halę sportową będą mieli tylko uczniowie z zachowaniem zasad sanitarnych (maseczki, dystans społeczny 2 m)!!! Obowiązuje strój galowy.

Natomiast rodzice są proszeni o  zaczekanie na parkingu szkolnym.

Uczniowie klasy  III,   VII i   VIII   będą odbierać świadectwa w jednej z klas, w tej części szkoły, w której odbywały się konsultacje. Szczegółowe informacje  dotyczące zakończenia i pożegnania klasy VIII będą przekazane przez wychowawcę bezpośrednio do zainteresowanych.

Bardzo prosimy, aby nie gromadzić się  pod szkołą oraz przestrzegać zasad sanitarnych.

Msza Święta na zakończenie roku szkolnego będzie o godzinie 18.00 w Kościele parafialnym w Zubrzycy Górnej.

Odbieranie świadectw się  odbędzie się  w następujących godzinach:

SALA LEKCYJNA w  SP NR 2:

Klasa III             13.00

Klasa VII, VIII    13.30

SALA GIMNASTYCZNA  w  SP  NR 2:

Klasa   „0"- oddział przedszkolny         13.00

Klasa    I            13.30