Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Dzień Przedszkolaka

241419855 3030543507233764 9163438402435725462 n

     „Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,

To święto Ani, Basi i Krzysia…

Dzień przedszkolaka każdy to wie,

Bawi się z nami, kto tylko chce”

Muzyka- Urszula Pakuła

Słowa – Beata Lach, Mirosława Witecka

 

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym Przedszkolu zorganizowane zostały różne atrakcje dla Naszych Przedszkolaków. Dzieci mogły brać udział w zabawach tanecznych oraz zespołowych, konkurencjach sportowych, a także zorganizowane zostały zabawy z chustą animacyjną i balonikami.  Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło uśmiechu, radości, słodkiego poczęstunku oraz upominku. 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy życzą Naszym drogim Przedszkolakom, by ich święto było czasem w pełny radości i uśmiechu, a czas spędzony w przedszkolu stanie się wielką niezapomnianą przygodą.