ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 2021

Zdjęcie przedstawia logo Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia 2021

1 października klasa IV włączyła się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Przez cały wrzesień uczniowie przypominali i utrwalali tabliczkę mnożenia, natomiast 1 października odbył sie w naszej szkole I etap Gminnego Konkursu - Mistrz Tabliczki Mnożenia 2021.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. Poprzez wspólną zabawę, łączymy się z ludźmi na całym świecie.
Chcemy propagować zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także poznawania matematyki. Musimy pamiętać, że przedmiot ten towarzyszy nam przez całe życie. Wszędzie otaczają nas liczby, musimy umieć sobie z nimi radzić, dlatego warto znać tabliczkę mnożenia.

Gratulujemy Mistrzom oraz wszystkim uczestnikom.