Wieczór Filmowy

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy 7 i 8 uczestniczących w Wieczorze Filmowym.  Zdjęcie przedstawia uczniów klasy 8 w piżamach jednorożca uczestniczących w Wieczorze Filmowym.

27 maja po raz pierwszy w naszej szkole uczniowie klasy VII i VIII wzięli udział w Wieczorze Filmowym zorganizowanym przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

Podczas wieczoru  obejrzano animowaną komedię pt. „Krudowie”. Film opowiada o rodzinie Krudów żyjącej w czasach prehistorycznych, która przetrwała dzięki przestrzeganiu zasad. Grug, jako głowa rodziny, nakazuje wszystkim wystrzegać się tego, co nowe i pokładać nadzieje w bezpiecznej jaskini. Jednak wszystko ma ulec zmianie. Eep wymyka się nocą i spotyka Guya, który opanował sztukę rozpalania ognia. Ten opowiada dziewczynie o zbliżającym się kataklizmie, który zniszczy nie tylko ich grotę, ale cały znany im świat. Niebawem ogromne trzęsienie zasypuje jaskinię Krudów. Chcąc, nie chcąc, jaskiniowcy muszą wyruszyć w daleką wędrówkę, by znaleźć nowy dom.

Uczniowie spędzili czas w gronie swoich kolegów i koleżanek. Niektórzy specjalnie na tą okazję przyszli do szkoły w piżamach jednorożca. Mamy nadzieję, że wszyscy będą miło wspominali ten wieczór.

Dziękujemy za Waszą obecność!