Konkurs Papieski - podsumowanie

Zdjęcie przedstawia uczestniczki konkursu Jan Paweł II- autorytet wraz z opiekunem Panią Krystyną Czarnotą.

3 czerwca 2022 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie odbyło się podsumowanie XXI edycji wojewódzkiego Konkursu „Jan Paweł II – Mój autorytet”.  Spotkanie zainaugurował okolicznościowy program artystyczny przygotowany przez uczniów Szkoły w Zębie, następnie odbyło się rozdanie nagród, upominków i dyplomów.

Celem konkursu było propagowanie wartości chrześcijańskich w procesie wychowania i kształcenia, prezentowanie dzieciom i młodzieży postaci papieża Jana Pawła II jako najwyższego autorytetu moralnego współczesnego świata, a także eksponowanie związków Papieża z Małopolską, szczególnie z Podhalem i Tatrami oraz kształtowanie i rozwijanie u uczniów uzdolnień plastycznych oraz literackich.

Cieszymy się z sukcesu naszych uczennic:

Oliwia Kobylak kl. VIII zdobyła I miejsce w kategorii plastycznej

Patrycja Waresiak  - II miejsce w kategorii literackiej