Ślubowanie 2023

Zdjęcie przedstawia uczniów podczas Uroczystości Ślubowania.W dniu 31 października 2023r. odbyło się uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To ważne wydarzenie wpisane w tradycję szkoły, do którego  klasa I przygotowuje się pod kierunkiem wychowawcy. Zanim jednak najmłodsi uczniowie  zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zakłócić całą uroczystość i nie dopuścić uczniów do pasowania próbowała „Zła wróżka”. Na szczęście jej plany pokrzyżowała „Dobra wróżka”. Dzięki jej pomocy uroczystość mogła dalej przebiegać zgodnie z planem. Świadkami tego wydarzenia byli: Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne i cała społeczność szkolna. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, jak również pasowanie ołówkiem przez Panią Dyrektor. Uczniowie klasy I otrzymali od wychowawczyni legitymacje i pamiątkowe dyplomy. Miłą niespodzianką okazały się upominki przygotowane przez rodziców oraz poczęstunek. Ślubowanie uczniów klasy I to ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych uczniów, ale również dla rodziców.